”</p>

Chata Gilianka Vám poskytuje ideálne prostredie pre firemné akcie každého typu. Či už sa jedná o školenia, mítingy, konferencie alebo vianočné večierky. Ak hľadáte príjemnú a inšpiratívnu atmosféru v srdci prírody, chata Gilianka je tou správnou voľbou!
”</p>

Príďte k nám osláviť spečatenie Vašej lásky. Chata Gilianka, ktorá sa nachádza v nádhernom lesnom prostredí je pre túto udalosť ako stvorená! Vaši hostia si pochutia na pečenom prasiatku, či iných špecialitách. Oslávte Vaše úspechy u nás a doprajte si čosi nové, napríklad jazdu na koni! Novo postavený výbeh pre jazdecké kone je nadohľad, iba sto metrov od chaty Gilianka.

”</p>

Ak vyberáte miesto pre prípravu svojho športového klubu na novú sezónu alebo chcete ešte viac stmeliť Vašich športovcov, chata Gilianka Vám ponúka príjemné prostredie v objatí hôr s bohatou stravou a mnohými možnosťami. Je tu umiestnený športový areál s futbalovým ihriskom, rovnako plánujeme uviesť do prevádzky v najbližších týždňoch aj tenisový kurt. Naši hostia majú radi cyklistiku po horách a po okolí. Nachádzajú sa tu vyznačené cyklistické trasy. Ponúkame Vám i jazdy na koňoch alebo jazdecký výcvik. Oproti chate sa nachádza vodná nádrž s možnosťou rybolovu.
”</p>

Hľadáte príjemné miesto v prírode kde by ste chceli s deťmi aktívne stráviť školu v prírode, či letný tábor? Chata Gilianka Vám pre túto príležitosť ponúka ideálne miesto. V okolí chaty sa nachádzajú športové ihriská, posedenie okolo vatry a veľa možností na prechádzky v prírode po značených trasách.  

Kontaktujte nás!

V prípade záujmu, či ďalších informácií nás neváhajte kontaktovať!

Kontaktujte nás!